Dropbox Android Uygulaması Güncellendi, Daha Şık Oldu

Dropbox Android Uygulaması Güncellendi, Daha Şık Oldu

Bulut üzerinde veri saklama ve paylaşma uygulaması Dropbox, Android üzerinde güncellendi. Materyal Tasarıma geçen Dropbox’un bazı özellikleri de yenilendi.

Yenilenen Dropbox, Android üzerinde 3.0 sürümüne önümüzdeki günlerde geçecek. Google Play Uygulama mağazasından indirmeniz mümkün olacak. Belli bir kapasiteye kadar ücretsiz hizmet verebilen Dropbox, Android’in materyal tasarım geleneğine uydu ve makyajlandı. Bunun yanı sıra dosyalar ulaşmak için de kategori menüleri düzenlendi, kolaylaştırıldı.

Dropbox geçtiğimiz aylardan bu yana dış görünümünde sürekli değişiklikler yapıyordu. Mobil üzerinde kullanıcıya daha rahat bir uygulama tecrübesi sunabilmek için çalışan Dropbox, sonunda huzuru materyal tasarımda bulmuş olmalı.

Ücretsiz olarak 2 GB kullanma alanı sunan Dropbox, 300MB’ye kadar dosyaları senkronize edebiliyor. Dropbox’un yeni materyal tasarım ara yüzü henüz Google Play uygulama mağazasına yüklenmedi, ancak şu anda mağazada dün güncellenmiş ve dosya boyutları ve Excel tablolarını iyileştiren 2.5.0.4  sürümünü bulmanız mümkün. Dropbox’un materyal tasarımlı sürümü 3.0 olarak kodlanacak ve önümüzdeki günlerde mağazada yerini alacak. 

Dropbox, Pixelapse'ı Satın Aldı

Dropbox'ta Bant Genişliği Nasıl Ayarlanır

YORUMLAR