Dropbox, iOS 8 İçin Yepyeni Özellikler Sunuyor

Dropbox, iOS 8 İçin Yepyeni Özellikler Sunuyor

App Store’daki birçok uygulama iOS 8 için gerekli olan güncelleme ve optimizasyon işlemlerine hız kazandırmış durumda. Dropbox da bu kervana katılan uygulamalardan bir tanesi. iOS 8 için güncellenen ve artık önceki sürümlere göre çok daha fazla özellik sunan Dropbox kullanıcılara artık daha zengin ve kapsamlı bir veri depolama deneyimi sunacak.

Bulut depolama servisleri arasında birinciliğe oynayan Dropbox’ın iOS 8 için optimize edilen sürümünde göze ilk olarak bildirim merkezine eklenebilme özelliği çarpıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar Dropbox hesaplarını bildirim merkezi üzerinden yönetebiliyor ve depoladıkları dosyalara zahmetsizce erişebiliyor.

Hem iş hem de özel yaşantınıza dair depoladığınız dosyaları tek bir yerde görüntüleyebilme şansına da sahipsiniz. Bu sayede farklı kategorilerle uğraşıp vakit kaybetmeden sadece tek bir yerden tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Buna ek olarak Dropbox birde widget özelliği getiriyor. Widget üzerinden yeni eklenen dosyalarınıza göz atabilir ve bağlantı paylaşım işlemlerinizi uygulamaya girmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Güncellenen Dropbox’ın sunduğu bir diğer işlevsel özellik ise paylaşılan dosyalar isminde bir klasör sunması. Bu klasörde paylaştığınız dosyalara erişim sağlamak mümkün.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Gerçekten Suya Dayanıklı Mı?

YORUMLAR