Dropbox, İş ve Kişisel Hesaplarınızı Bağlamanızı Sağlayacak

Dropbox, İş ve Kişisel Hesaplarınızı Bağlamanızı Sağlayacak

En popüler bulut depolama servislerinden biri olan Dropbox, kullanıcılarının iş ve kişisel amaçlı kullandıkları farklı hesaplar arasında çıkış yapmadan geçiş yapabilmesini sağlayacak. Özellikle çalışan kişilerin iş yerlerinde kullandıkları hesaplardan kişisel hesaplarını kullanmak için çıkış yapması gerekmesi bir çok kullanıcının zaman kaybetmesine neden oluyor.

Planlanan yeni özellik sayesinde çalışan kişiler, akıllı telefon, tablet veya bilgisayarları üzerinden hem iş hesaplarını hem de kişisel Dropbox hesaplarını kolayca kullanabilecek. Çıkış yapmadan diğer hesabına geçiş yapabilek olan kullanıcılar işlemlerini daha pratik bir şekilde gerçekleştirerek zaman tasarrufu sağlayacaklar.

Bulut depolama sektörünün devlerinden olan Dropbox, iş ve kişisel hesaplar için tek giriş özelliğini geçen yıl test etmeye başlamıştı. Şirketten gelen açıklama ile bu özelliğin 9 Nisan'da aktif olacağı duyuruldu. Dropbox'ı sadece kişisel olarak kullanan kullanıcıları etkilemeyecek olan özellik, iş ortamında ortak olarak kullanılan Dropxbox hesaplarının yanında kişisel hesaplarınıza da kolayca erişmenizi sağlayacak.

Google Play Üzerinden Diğer Oyunculara Oyun Hediye Edebileceksiniz

YORUMLAR