Dropbox, Pixelapse'ı Satın Aldı

Dropbox, Pixelapse'ı Satın Aldı

Popüler bulut depolama servisi Dropbox, tasarımcıların iş birliği ve kontrol amaçlı olarak kullandığı popüler platformlardan bir tanesi olan Pixelapse'ı satın aldı. Tasarımcılara özel olarak kurulan yeni bir platform olan Pixelapse, kısa sürede beklenenden çok daha fazla ilgi görerek dikkatleri üzerine çekti.

Pixelapse'ın bloğundan resmi olarak açıklanan satın alma işleminden sonra Pixelapse ekibi Dropbox ekibine katılacak. Ekibin yeni görevi ise hem Pixelapse'a gerekli desteği sağlamak hem de kendi platformlarında sağladıklarını Dropbox ürünlerine yansıtabilmek.

Tek başına yada grup halinde çalışan tasarımcıların iş birliği ve dosya versiyon kontrollerini yapmasını sağlayan Pixelapse, yaratıcı tasarımcıların daha organize bir şekilde işlerini yürütmelerini sağlıyor. Aslında Pixelapse, bir bakıma Dropbox'ın da rakiplerinden bir tanesiydi fakat artık Dropbox ekibine dahil olarak Dropbox'ın gelişimi için çalışmalarını sürdürecekler.

Pixelapse için sağlanan destğein en az bir yıl süreyle kesintisiniz olarak devam edeceğini açıklayan yetkililer, Pixelapse ile ulaştıkları kişi sayısı binlerceyken, Dropbox'a geçiş yapmaları ile bu rakamın milyonlar olacak olmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Hem Dropbox hem de Pixelapse tarafından satın almanın detayları ve fiyatı ile ilgili bir açıklama gelmemesi şaşırtıcı. Dropbox henüz sessiz kaldığı için yapacağı açıklamada satın almanın fiyatını da açıklayacağını tahmin ediyorum. Eğer son zamanlarda bir bulut depolama servisi kullanmayı düşünüyorsanız yada kullandığınız farklı bir bulut depolama servisinden memnun değilseniz, Dropbox indirerek, ücretsiz olarak kullanmanızı tavsiye ederim.

Android'de Skype Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR