Dropbox, Resmi Windows Phone Uygulamasını Yayınladı

Dropbox, Resmi Windows Phone Uygulamasını Yayınladı

Hem iş hem de ev kullanıcılarının en çok tercih ettiği bulut depolama servislerinden olan Dropbox, Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı uygulamasını nihayet indirmeye sundu. Kaydolunduğunda ücretsiz 2GB depolama alanı sunan Dropbox Windows Phone uygulaması hem görsel hem de işlevsel açısından diğer platformlardan farklılık göstermiyor.

Cihazlarında yeterli alanı bulunmayan ve dosyalarını dahili depolama alanı yerine bulutta saklamak isteyen kullanıcılara uzun süredir hizmet veren Dropbox'ın Windows 8 tablet ve bilgisayarlar için hazırladığı resmi uygulaması bulunuyordu ancak Windows Phone platformunda yer almıyordu. Üçüncü parti Dropbox uygulamaları çoğalmış olacak ki şirket en sonunda resmi uygulamasını yayınlamak durumunda kaldı. Windows Phone için resmi Dropbox uygulaması, temel Dropbox özelliklerini içeriyor ve görsel açıdan da oldukça başarılı.

Ücretsiz 2GB depolama alanı sunan Dropbox'ın Windows Phone uygulaması, resimlerin otomatik yedeğinin alınması, dosyalara çevrimiçi ve çevrimdışı erişme, tek bir cihaz üzerinden birden fazla hesaba giriş yapma, herhangi bir Dropbox klasörünü başlangıç ekranına sabitleme gibi sıklıkla kullanabilecek özellikleri sunuyor.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli tüm cihazlarla uyumlu Dropbox uygulamasını aşağıdaki bağlatıdan güvenli bir şekilde indirebilirsiniz:

YORUMLAR