Dropbox Uluslararası Pazarda Kendine Yer Buldu

Dropbox Uluslararası Pazarda Kendine Yer Buldu

Dropbox uluslararası ilk genişleme adımı olarak Irlanda'nın başkenti Dublin'de açacağı yeni bir ofis ile Avrupa pazarına daha iyi hizmet vereceğini duyurdu. Şirketin ofis açmak için seçtiği Dublin şehriyse hiç tesadüf değil. Düşük vergileri ve sürekli olarak artan uzman iş gücü nedeniyle Dubin, birçok teknoloji firmasının Avrupa ofislerinin ilk adresi olmak için gerçekten ideal.

Bilindiği üzere şimdiye kadar Dropbox sadece tek bir ofis üzerinden dünya üzerinde 200'e yakın ülkeye hizmet vermekteydi. Şimdi attıkları bu yeni adımla ikinci ofislerine sahip olarak daha da geniş kitlelere hizmet vermeyi hedefliyorlar.

Yeni ofisle birlikte Dropbox ekibi daha fazla dil desteği sunacağını da ayrıca açıkladı. Öncelikli olarak İspanyolca ve İtalyanca dillerinde destek verecek olan Dropbox takımı, aynı zamanda bu dilleri kullanan kullanıcılar için de tam zamanlı olarak canlı destek vermeyi planlıyor.

Dropbox CEO'su Drew Houston yaptığı açıklamda "Biz milyonlarca Avrupalı müşterimizi daha yakın olabileceğimiz için gerçekten mutluluk duyuyoruz. Dublin'deki uluslararası merkezimizin açılmasıyla birlikte, biz büyümeye devam ederken aynı zamanda daha fazla insana yerel olarak hizmet verebileceğiz." sözlerine yer verdi.

YORUMLAR