Dropbox ve Google Drive'daki Müziklerinizi Android'de CloudPlayer ile Dinleyin!

Dropbox ve Google Drive'daki Müziklerinizi Android'de CloudPlayer ile Dinleyin!

Kullanıcıların Android cihazlarında müzik oynatabilmek için bir kaç tercihi var ve bunlardan birkaçı telefonun hafızasında mp3 taşımak, stream müzik servislerine abone olmak ve tek tek bulut depolama servislerinin uygulamaları içerisinden müzikleri oynatmak. Ancak maalesef bunlardan hiç biri yeterince etkili bir çözüm olamıyor ve hepsinin kendi içerisinde dezavantajları mevcut. CloudPlayer ise bu sorunun üstesinden gelebilmeniz için kolay ve hızlı bir çözüm sunan bir Android uygulaması olarak yayınlandı.

Dropbox, Google Drive ve OneDrive servislerinde depoladığınız müzik dosyalarını oynatabilen ve böylece mobilde güzel bir şarkı dinleme alternatifini daha kullanıcılara sunan uygulama, tabii ki müzik oynatma işlevinin yanında pek çok ek özelliğe de sahip.

Ekolayzır desteği, albüm kapaklarını otomatik olarak bulabilme, Last.fm uyumluluğu, Chromecast ve AirPlay desteği gibi onlarca konuda destek sunan uygulama, yeni ve etkili bir müzik oynatıcı arayanların ilk tercihleri arasına girmeyi başaracak. Tabii ki telefonunuzun hafızasında yer alan müzikleri de oynatabilen ve internet kotası harcamak istemezseniz kullanabileceğiniz sadece offline müzikleri oynatma gibi seçenekleri de sunan uygulama, bir müzik oynatıcıdan bekleyebileceğiniz her türlü şeyi karşılayabiliyor.

Ancak maalesef ChromeCast desteği gibi bazı özellikleri ücretsiz sürümüyle birlikte gelmiyor ve bu özelliklere erişebilmek için uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanmak gerekiyor.

Arayüz tasarımı olarak materyal dizayndan faydalanan CloudPlayer, böylelikle en son tasarım kodlarını da devam ettiriyor ve hem göze hoş gelen hem de kullanımı kolaylaştıran bir yapıya sahip oluyor. En son Android sürümünü kullanmasanız bile bu tasarımdan faydalanabilmeniz de tabii ki uygulamanın etkileyici yanları arasında.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bir an önce bulut servislerindeki müziklerinizi sınırsız ve sorunsuz bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz.

Paramız Olsa Bile Henüz Satın Alamayacağımız Teknolojiler - Haziran 2015

YORUMLAR