Dropbox'ın iOS Versiyonu iPhone 6 ve 6 Plus İçin Güncellendi

Dropbox'ın iOS Versiyonu iPhone 6 ve 6 Plus İçin Güncellendi

Dropbox bugün iOS için versiyonunu güncelledi ve uygulamayı Apple'ın yeni iPhone cihaz jenerasyonu için uygun hale getirdi. Dropbox artık iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ta daha iyi hizmet sağlıyor.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için arayüz ve genel performans desteğinin yanısıra uygulama artık iOS 8 ile birlikte gelen parmak izi kimlik okumayı da bünyesine katıyor. Böylece kullanıcılar artık Dropbox'larına PIN kodu veya şifre girmeden parmak izleriyle giriş yapabilecekler.

Dropbox ekibi, yeni güncellemeyle birlikte iOS 8'de karşılaşılan bazı hata kodlarını ve sistem sabitliğini de onardı. Dropbox artık iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cihazlarınızda daha stabil ve daha performanslı çalışacak. Son zamanlarda Dropbox'ın mobil versiyon güncellemeleriyle tüm kullanıcılar için daha güvenilir ve hızlı bir hizmet sunması, bulut depolama ağındaki popüleriteyi de arttırmış durumda.

Siz Dropbox'ı iPhone 6 veya iPhone 6 Plus cihazlarınızda denediniz mi? Uygulamanın iOS 8 işletim sistemiyle çalıştığında karşılaştığınız herhangi bir problem oldu mu? Eğer Dropbox'ı iOS cihazlarınıza indirmek ve denemek isterseniz sitemizin güvenli ve hızlı bağlantılarını kullanabilirsiniz:

Android Lollipop'ta Gizli Flappy Bird Oyunu Bulundu

Call of Duty: Advanced Warfare'ın Çıkış Fragmanı Sonunda Yayınlandı

YORUMLAR