Duke Nukem 3D World Tour Resmi Olarak Duyuruldu!

Duke Nukem 3D World Tour Resmi Olarak Duyuruldu!

Birçoğumuzun çocukluğunda oynadığı ilk FPS oyunlarından olan ve FPS türünün günümüze gelmesinde en büyük katkıya sahip olan oyunlar arasında yer alan Duke Nukem 3D, yayınlanmasının üzerinden 20 sene geçmesinin şerefine yenilenmiş bir versiyon ile geri dönüyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde size Duke Nukem 3D World Tour adı verilen yenilenmiş Duke Nukem 3D oyununun geliştirilmekte olduğu hakkında çıkan sölentileri sizlerle paylaşmıştık ve hatta sızdırılan ekran görüntülerini de bu haberimize eklemiştik. İşte bu söylentiler doğru çıktı ve Duke Nukem 3D World Tour, bu seneki Pax West konferansında resmi olarak duyuruldu.

Duke Nukem 3D World Tour temel olarak orijinal Duke Nukem 3D oyununun nostaljik görünümünü koruyor. Gearbox oyunu "True 3D Rendering" teknolojisiyle elden geçirdiğini açıklamakta. Bu teknoloji oyunun oldukça yüksek kare hızıyla oynanabilmesine imkan tanıyor.

Gearbox, Duke Nukem 3D World Tour için oyunun orijinal versiyonunda emeği geçmiş birçok kişiyi bir araya getirmiş. Duke Nukem 3D'nin yenilenmiş versiyonunda orijinal oyundaki bütün bölümlere ek olarak 8 seviyelik yeni bir bölüm de yer alacak. 11 Ekim'de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapacak FPS oyunu Steam üzerinde 31 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılmış durumda:

2016'da Çıkacak FPS Oyunları

YORUMLAR