Dungeon Hunter 5 Çok Yakında Windows Phone ve Windows Mağazalarında Yerini Alacak

Dungeon Hunter 5 Çok Yakında Windows Phone ve Windows Mağazalarında Yerini Alacak

Geçtiğimiz gün Android ve iOS versiyonlarıyla mobil oyun dünyası gündemine yerleşen Dungeon Hunter 5, Gameloft'un aylardır beklenen oyun serisinin devam bölümü. Ancak, ilk günde internet üzerinde yaratmış olduğu popülerlik ve hızlı artan indirme sayısıyla dikkat çeken oyun yanında birkaç soru işaretinin gelmesine de neden oldu.

Geliştirilme sürecinde her fırsatta anlatılan cross-platform hikayesine rağmen dün sadece Android ve iOS versiyonları mağazalara ulaştı. Windows ve Windows Phone kullanıcılarının tepkisini çeken bu olay üzerine gelen haberlere göre Dungeon Hunter 5 bir hafta içerisinde her iki platforma da ulaşacak. Kesin bir tarih vermek konusunda çekingen davranan Gameloft, geçtiğimiz gün gerçekleştirmiş olduğu sürprizi bu platformlarda da gerçekleştirmek istiyor olabilir.

Dün gecenin yarısı oyunu mağazalara çıkartan Gameloft, sabah uyananları şaşırtmayı başardı. Dungeon Hunter 5 kısa bir süre içersinde günün en hızlı popülerleşen uygulamaları arasına girdi. Windows ve Windows Phone sürümleri şimdilik yayında olmasa da bir hafta içerisinde aşağıda yer alan bağlantıdan indirmeye açılacaktır.


Android ve iOS kullanıcısı olarak Dungeon Hunter 5'i henüz indirmediyseniz bu yazının aşağısında yer alan butonlardan size uygun olan platformu tıklayarak oyuna ücretsiz ulaşabilirsiniz.


Haftanın Android Oyunu: Dungeon Hunter 5

YORUMLAR