Dünyada En Çok Seni Seviyorum Diyen 6'ıncı Ülkeyiz

Dünyada En Çok Seni Seviyorum Diyen 6'ıncı Ülkeyiz

Twitter, Sevgiler Günü için yaptığı çalışma sonucunda ortaya pek çok ilgi çekecek bilgiler çıkardı. Kendi platformu üzerindeki bilgilerden yola çıkan Twitter, Türkiye'nin en çok ''Seni Seviyorum'' diyen 6. ülke olduğunu açıkladı. Bu işlem için 100 farklı dilde seni seviyorumun karşılığını tarayan Twitter, bu bilgiler dışında Dünya Aşk Haritası ve Aşk Takvimi gibi görseller de sundu.

Sevgililer gününe saatler kalmışken bu tür bilgilerin Twitter tarafından gelmesi, milyonlarca kullanıcının da ilgisini çekti. Bildiğiniz üzere Facebook'da belli bir süre önce Türkiye'nin ilişki haritasını açıklamıştı. Twitter'ın yayınladığı bilgilere göre 100 farklı dilde en çok ''Seni Seviyorum'' geçen Tweet atan ülke İsveç. Hemen arkasından ise Slovakya ve İsrail geliyor. Yapılan araştırmanın sonucunu Dünya Aşk Haritası ile bizlere sundu. Aşağıdaki görselde en çok seni seviyorum yazan Tweetleriatan ülkeleri kontrol edebilirsiniz.

Twitter, yukarıdaki Dünya Aşk Haritası dışında, bir de insanların ilişki durumları ile ilgili bilgi ve değişikleri takip ederek aşk haritası görseli sundu. İlişkiler ile ilgili atılan Tweetleri takvimlendiren Twitter, belirli aylarda ilişki sahibi kişlerin ilişkilerinde ne tür değişiklikler olduğunu belirtiyor. Aşağıdan aşk takvimine bakabilirsiniz.

Yukarıdaki gördüğünüz aşk takvimine göre Twitter kullanıcıları:

  • Ocak - En çok ilk buluşmanın ve FriendZone'un yaşandığı ay.
  • Mart - En çok ayrılığın yaşandığı ay.
  • Temmuz - En çok evliliğin yaşandığı ay.
  • Ağustos - En çok nişanlanma ve online tanışma yaşanan ay.
  • Aralık - En çok boşanma gerçekleşen ay.

Sevgiliniz olsun yada olmasın Sevgililer Günü hakkında düşündüklerinizi bizlerle aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Twitter İndir

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirmek İstemeyenler için En İyi Flört Uygulamaları

YORUMLAR