Dünyadaki İlk iPhone 6 Sahibi Telefonunu Yere Düşürdü

iPhone 6 ilk olarak Avustralya'da satışa sunuldu ve satın alınır alınmaz yere düşürüldü.

Dünyadaki İlk iPhone 6 Sahibi Telefonunu Yere Düşürdü

Herkes iPhone 6'nın satışa sunulmasını beklerken, güne dünyanın geri kalanından daha erken başlayan ve bu nedenle yılbaşı günleri yeni yılı ilk kutlayan ülkelerden olarak bildiğimiz Avustralya'da cihaz satışa sunuldu bile. Dolayısıyla Apple iPhone 6'nın ilk sahibi de yine Avustralya'dan çıktı.

Avustralya'nın Perth şehrinde yaşayan ve adının Jack olduğu belirtilen kişi, Apple Store'dan çıktıktan hemen sonra cihazını kameralar önünde açarken onu bir anda yere düşürdü. Dolayısıyla ilk iPhone 6 sahibi olan kişi ünvanının yanında iPhone 6'yı ilk yere düşüren kişi olarak da tarihe geçmiş oldu.

Cihazda herhangi ciddi bir sorun olmadığını daha sonra açıklayan Jack, yine de ufak tefek çiziklerden kurtulmayı başaramadı. Haberimizin videosunu ve düşüş anını aşağıdaki videoda hemen görebilirsiniz.

Dünya üzerinde satılan ilk iPhone 6'yı açarken oldukça heyecanlı olduğu gözlerden kaçmayan Jack telefonu düşürdüğünde çevreden gelen yuhalama seslerini de videoda görebiliyoruz. Oldukça talihsiz olan bu durum tabii ki sosyal medyada da eğlence konusu oldu.

Ülkemizde de çok kısa bir süre sonra satışa sunulacak olan iPhone 6'nın benzer bir duruma düşüp düşmeyeceğini ise yakın zamanda göreceğiz.

iOS 8'de hayal kırıklığı

YORUMLAR