Dünyanın En Çılgın PC Kasası Asus ve In Win’den Geliyor

Dünyanın En Çılgın PC Kasası Asus ve In Win’den Geliyor

Bazı PC kasaları ilk görüşte aşk denen duyguyu yaşamamıza sebep olabiliyor. In Win ve Asus’un yeni tasarladığı oyun PC kasası da kesinlikle düşüp bayılmanıza sebep olabilir. 

In Win dünyanın en iyi PC kasalarını üreten firmalardan biri. Özellikle oyun PC kasa tasarımlarıyla göz dolduran ve günümüzün çok ötesinde tasarımlara imza atan In Win gücünü Asus ile birleştirince ortaya çılgın bir donanım tasarımı çıktı.

Asus’un ROG Gaming PC Case olarak adlandırdığı ürün bandına ait bu kasa, Transformers filmlerinden fırlamış gibi mekanik parçalarıyla otomatik olarak kendi kendine parçalarına ayrılabiliyor ve kullanıcısına bambaşka bir tecrübe sunabiliyor.

Bu kasanın içini açmak istediğinizde alışıla gelmedik bir şekilde kasasının parçalara ayrılması ve iç aksamın ortaya çıkmasıyla farklı bir kategoriye oturmayı hak ediyor. Kırmızı ve siyah olarak tasarlanan kasa donanım konusunda kendine güvenenler için adeta bir mabet. Bir düğmeye basarak kasanın ana hatlarının açılarak içindeki tüm parçaların mekanik bir şekilde ortaya çıkması, kasanın hem temizliğinde hem de modifikasyonun da kullanıcıya oldukça büyük kolaylık sağlıyor. Kasa her düğmeye basıldığında daha farklı şekilde açılarak farklı bölgeler üzerinde çalışma yapılabilmesine de olanak tanıyor. Kasa 2015'in son çeyreğinde satışa çıkacak.

Akıllara Durgunluk Veren En İyi 10 PC İstasyonu Tasarımı

Detaylı Kasa Temizliği - Bölüm 1

PC Sahibi Herkesin Alet Çantasında Bulunması Gereken Araçlar

YORUMLAR