Dünyanın En Küçük DJ Seti: Openmix

Dünyanın En Küçük DJ Seti: Openmix

Müzik ile uğraşmayı seviyorsanız fakat, cihazların hantal olmasından şikayet ediyorsanız Openmix ufak boyutlarıyla sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Genelde DJ'ler veya müzik yapımcıları için üretilen ses cihazları, profesyonel olarak kullanılacağı ön görülerek tasarıma çok fazla önem verilmez. Ayrıca fiyat olarak da yeni başlayan kişileri zorlayan bu tür ürünlere Openmix adında yeni bir alternatif geldi.

DJ yani Disco Joker denildiğinde birçok kişinin aklına karmaşık ve oldukça fazla tuşun bulunduğu setler gelir. Openmix ise işte tam bu noktada devreye giriyor. Ufak boyutları ile taşınması kolay olan yeni cihaz, sürekli hareket halinde olan müzik tutkunları için oldukça kullanışlı bir yapıda.

İki telefonun aynı anda bağlanabildiği Openmix, üzerinde yer alan tekerlek ve tuş ile kullanıcılarına sorunsuz bir müzik geçişi sunmayı başarıyor. 65 bin Dolar hedefi tutturabilmek için 27 günü daha bulunan proje sahipleri, istedikleri miktarı aldıkları takdirde Openmix'i 2015 yılında 29 Dolar üzerinden satışa çıkaracak.

Her geçen gün daha fazla aksesuar desteği kazanan akıllı cep telefonları, önümüzdeki yıllarda birçok alışkanlığımızı değiştirmeye devam edecek gibi görünüyor. Eğer projeye bağış yapmak istiyorsanız veya konu hakkında daha fazla detaya ulaşmak isterseniz bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kickstarter ile gerçeğe dönüşen Türk oyunu, Monochroma

YORUMLAR