Dünyanın İlk 5G'li Bilgisayarı: Lenovo Yoga 5G #CES2020

dunyanin-ilk-5g-li-bilgisayari-lenovo-yoga-5g-ces2020

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES 2020'de tanıtılan teknolojik ürünleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu videomuzdaki konuğumuz Lenovo'nun dünyanın ilk 5G teknolojisine sahip dizüstü bilgisayarı Lenovo Yoga 5G.

Lenovo Yoga 5G inceleme videosunda Lenovo'nun dünyadaki ilk 5G'ye sahip bilgisayarı olma özelliğini taşıyan Yoga 5G modeline yakından bakıyoruz. Yoga 5G bağlantı seçeneklerinin yanında 24 saatlik pil ömrüyle de oldukça dikkat çeken bir model.

Hemen aşağıda yer alan Yoga 5G inceleme videosunda cihazın ekranı, teknik özellikleri ve tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz!

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES 2020'den videolarımız gelmeye devam edecek. YouTube kanalımıza buradaki bağlantı üzerinden abone olarak en yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Tamindir'i takipte kalın!

YORUMLAR