Dünyanın İlk Gerçek Kablosuz Kulaklığı Burada

Dünyanın İlk Gerçek Kablosuz Kulaklığı Burada

Kablosuz kulakların Wi-Fi ya da bluetooth yardımıyla cihazlarla bağlantısı olmadan kullanılması yeni bir şey değil. Ancak kulağınıza yerleştireceğiniz Bragi Dash kulaklıkların en önemli özelliği birbirleriyle de kablosuz iletişiyor olması. 

Kablosuz kulaklık arayışınızı bir süre askıya alın. Son derece hafif, rahat ve ükemmel ses kalitesine sahip kulaklıklar geliyor. Aşağıda Ryan Reynolds’un kullandığı tipte bir kulaklık istemez misiniz? Kim istemez?

 

CES 2015'te ufak oldukları için gözden kaçırabileceğiniz ancak özellikleriyle asla bakmadan geçemeyeceğiniz bir ürün daha vardı. Bragi Dash kulaklıklar çok yakında birbiri ile bağımsız iki kulaklık olarak satışa sunulacak. Her iki parçanın da birbiri ile kablo bağlantısı yok. Böylelikle devamlı kablo karmaşası yaşamanız da engelleniyor. Kulağınıza taktığınızda son derece ergonomik ve hafif bir yapıya sahip olan kulaklıklar saatlerce kullanıldığında bile kulakta bir rahatsızlık yaşatmıyor. 

Müzik sesi kalitesi olarak normal bir konser salonu akustiği kadar düzgün bir ses kalitesine sahip olan Bragi Dash kulaklıklar Harman Kardon alt yapısına sahip ve 299 dolardan satışa çıkmaya hazırlanıyor.

LG Bluetooth Stereo KulaklıkSerisi

Bu Kulaklık Sosyal Ağlara Bağlanabiliyor

Plantronics GameCom 780 Kulaklık İncelemesi

iPhone'da Müzik Dinlerken Kulaklık ile Kontrolü Ele Almak İçin 8 İpucu

YORUMLAR