Dünyanın İlk Katlanabilen Bilgisayarı: Lenovo ThinkPad X1 Fold #CES2020

dunyanin-ilk-katlanabilen-bilgisayari-lenovo-thinkpad-x1-fold

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES 2020'de tanıtılan teknolojik ürünleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu videodaki konuğumuz dünyanın ilk katlanabilen bilgisayarı olma ünvanına sahip Lenovo ThinkPad X1 Fold. Lenovo ThinkPad X1 Fold'un neler sunduğunu sizlere paylaşıyoruz.

Ön inceleme videomuz geçiş yapmadan önce dilerseniz Lenovo ThinkPad X1'in özelliklerine bir göz atalım. Lenovo ThinkPad X1 Fold, 13.3 inçlik ekrana sahip. Geleneksel dizüstü bilgisayarlara benzeyen Lenovo ThinkPad X1 Fold gücünü Intel Hybrid teknolojili Intel Core yonga setinden alıyor. İşlemcinin tam adı açıklanmadı. 8 GB RAM'e sahip olan katlanabilir tablet 1 TB'a kadar PCIe-NVMe M.2 2242 SSD'yi destekliyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Lenovo ThinkPad X1 ön inceleme videomuz geçelim. Hemen aşağıdan Lenovo ThinkPad X1ön inceleme videomuzu izleyebilirsiniz.

CES 2020'den videolarımız gelmeye devam edecek. YouTube  kanalımıza buradaki bağlantı üzerinden abone olarak en yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Tamindir'i takipte kalın!

YORUMLAR