Dünyanın Oyunculara Özel Olarak Hazırlanan İlk Oteli Hizmet Vermeye Başladı

Dünyanın Oyunculara Özel Olarak Hazırlanan İlk Oteli Hizmet Vermeye Başladı

Avrupa'da oyuncuların çok fazla ilgisini çekeceğini düşündüğümüz yeni bir bina hizmet vermeye başladı. Sadece oyunculara özel olarak tasarlanan Arcade Otel, dünyanın ilk oyuncu oteli olma lakabını sahiplenerek açıldı.

Arcade Otel, içerisinde onlarca elektronik cihazı barındıran ve oyuncuların ihtiyacı olan her şeyi bulabilecekleri bir kalitede hizmet sağlıyor. Oyuncular istedikleri yerde istedikleri oyunu oynayabiliyorlar. Ayrıca piyasada bulunmayan eski oyunlara da Arcade Otel sayesinde ulaşmak mümkün.

Otelde toplamda 36 farklı oda bulunuyor ve tüm odalar birbiriyle internet bağlantısı kurabilecek şekilde tasarlanmış. Yani istediğiniz herhangi bir oda arkadaşınızla birlikte çoklu oyuncu isteyen oyunları oynayabilir ve oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik otelde kaldığınız paraya hiçbir eklenme olmadan tüm konsollar, verdiğiniz ilk para içerisinden alınıyor. Yani otelden ayrılırken yetkililer sizden asla oynadığınız oyunlar için fazladan ücret isteyemiyor.

Amsterdam'da açılan Arcade Hotel, ülkede kalanların dışında seyahat amaçlı Amsterdam’a gidenler için hizmet vermeyi amaçlıyor. Turistlerin ise bu oyuncu oteline ne kadar önem vereceği bilinmiyor. Oyuncuların kendilerini tamamıyla evinde hissetmeleri için oldukça fazla çaba sarf eden otel kurucuları, bu projelerinin çok ses getireceğinden oldukça emin.

Bilgisayarlarımızın Kabusu, Evlerden Irak Olası Sıkıntılı Oyunlar

Oynadıkça Bağımlısı Olacağınız ve Uzak Durmanız Gereken 10 Bilgisayar Oyunu

YORUMLAR