Düşük Fiyatlı ZTE Blade D Lux Resmiyet Kazandı

Düşük Fiyatlı ZTE Blade D Lux Resmiyet Kazandı

Uygun fiyatlı telefon üretici olarak bilinen Çin'li şirket ZTE'nin bütçeleri sarsmayacak, üst sınıf cihazlarla yarıabilecek bir telefonu daha resmiyet kazandı.

Dünya'nın en büyük telefon üreticilerinden biri olan ZTE, aynı zamanda düşük fiyat etiketiyle de sektörde uzmanlaşmış durumda. Şirketin bütçe dostu cihazlar portföyüne eklenen son telefon ise Blade D Lux. Şu anlık sadece Vietnam ve Singapur'da kullanılabilen telefon yüksek özellikleri ve düşük fiyatıyla ilgi çekiyor. Telefonun önümüzdeki haftalarda diğer bölgelere de yayılması bekleniyor.

Oldukça düşük fiyata sahip olan ZTE Blade D Lux 5.5 inçlik 720p ekrana sahip. Otofokus özelliğine sahip LED flaşlı kamerasıyla 1080p kayıt yapabilen telefon 8 MP ön kameraya sahip. 32 GB'a kadar depolama alanı ve 2 GB RAM telefonun diğer özellikleri arasında. Telefon gücünü ise 1.2 Ghz dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemciden alıyor. 3000 mAh batarya ise telefonun uzun süre dayanmasını sağlıyor. Cihaz Android 5.0 Lollipop ile birlikte gelecek. 

Şu an sınırlı bölgelere erişimi olan telefonun fiyatı ise sadece 175 dolar. Bu özelliklere rağmen istenilen fiyata göre iyi bir giriş seviyesi telefon olarak tercih edilebilir. ZTE Blade D Lux'un diğer bölgelere ne zaman geleceği ise tam olarak bilinmiyor.

ZTE'den Dev Gibi Telefon: Axon MAX

Nubia Telefon İçin Milyon Dolarlık Alan Adı

YORUMLAR