Dying Light Geliştiricisinin Simülasyon Oyunu Pure Farming 2018'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dying Light Geliştiricisinin Simülasyon Oyunu Pure Farming 2018'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dying Light oyunlarıyla bir hayli iyi iş çıkaran Polonyalı oyun geliştiricisi Techland, yeni simülasyon oyunu Pure Farming 2018'nin çıkış tarihini resmi olacak açıkladı. Paylaşılan bilgiye göre Pure Farming 2018 çıkış tarihi 13 Mart 2018 olacak.

Aslında Techland, Pure Farming'i geçtiğimiz sene duyurmuştu. Bu simülasyon oyunu Techland için bir hayli ilginç bir projeydi; çünkü firmanın önceki Dying Light oyunları tamamen farklı yapıdaydı. Açık dünya tabanlı Dying Light oyunlarında birinci şahıs kamera açısıyla zombileri biçiyorduk. Fakat Pure Farming, tamamen şiddet içermeyen, her yaştan oyuncuya hitap eden bir çiftlik simülatörü olacaktı. Oyunun ilk aşamada bu sene içinde satışa sunulması planlanıyordu, bu nedenle oyunun adı da Pure Farming 2017 olarak belirlenmişti. Fakat oyunun geliştirilme süreci biraz uzayında Pure Farming'in adı da Pure Farming 2018 yapıldı. Önümüzdeki Mart ayında çıkacak oyun yüksek gerçekçilik ile oyunculara sunulacak.

Pure Farming 2018'de lisanlı gerçek tarım araçlarını kullanabileceğiz. Traktörler, biçerdöverler, hasat makineleri, kamyonlar ve daha birçok aracı kullanabiliyoruz. Bu araçlar ünlü markalar tarafından üretilen orijinallerinden bire bir modellenmiş, ağırlık, denge ve diğer fizik hesaplamalarında da gerçekleri temel alınmış.

Pure Farming 2018'de oyuncular Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika'da tarımla uğraşabilecekler. Her bölgede o iklime özgü zeytin ve kahve gibi ürünleri de yetiştirebileceğiz.

Yüksek grafik kalitesine sahip Pure Farming 2018, Farming Simulator oyunlarını tahtından edebilecek gibi görünüyor. Oyun makul bir fiyatla ön siparişe de açıldı:

Pure Farming 2018'in oynanış görüntüleri içeren fragmanı ise burada:

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos 3. Hafta)

YORUMLAR