E-Sigara Bataryası Cebinde Patlayan Adam Hastanelik Oldu

E-Sigara Bataryası Cebinde Patlayan Adam Hastanelik Oldu

Çakma bataryalar sadece telefonlar için tehlike oluşturmuyor. E-sigara aparatı için cebinde batarya bulunduran adamın yan sanayi ürünü bu pil yedeği montunun cebinde patlayınca adam hafif yanıklarla hastanelik oldu.

Olay Fransa’nın Toulouse kentinde arkadaşlarıyla bir gece kulübünün önüne sigara içmek için çıkan Amine adında bir adamın başına geldi. Genç adam e-sigara cihazı için cebinde tuttuğu yedek bataryasının patlaması üzerine neye uğradığını şaşırdı. Bataryayı güçlükle cebinden çıkartarak yere atan adamın montu ve kazağı çoktan ateş almıştı bile.

Olay gece kulübünün güvenlik kameralarında net bir şekilde görülebiliyor. Bu talihsiz kazadan sol bacağında, elinde ve belinde yanıklar oluşan genç adam hemen hastaneye kaldırıldı. Adamın durumu ciddi olmadığı için ayakta tedavi gördüğü bildirildi.

Amine’in yedek bataryası eğer montunun değil de pantolonunun cebinde olsaydı durumunun çok daha ciddi olabileceğini söyleyen sağlık görevlileri, genç adamın verilmiş sadakası olduğunu söylediler.

iPhone 7 Sahibinin Yüzünde Patladı!

Alev Alan Telefon Sahibini Yaktı

Samsung Galaxy Note 7 Yine Patladı ve Bu Sefer Bir Cip Yandı!

YORUMLAR