E3 2017 Konferans Tarihleri ve Saatleri Belli Oldu

E3 2017 Konferans Tarihleri ve Saatleri Belli Oldu

Yılın en büyük oyun fuarı E3 2017, yanında yine önemli konferanslarını da getirecek. Sony'nin yaptığı açıklama ile E3 kapsamında düzenlenecek konferansların saatileri ve tarihleri de belli oldu.

Electronic Entertainment Expo ya da en bilinen adıyla E3, ABD'de düzenlenen bir video oyun fuarı. Bu fuar kapsamında stant açan şirketler, birbirleri ile yeni anlaşmalar yapıp, kendi oyunlarını ya da ürünlerini tanıtıyorlar. İşin fuar kısmı şirketleri ve şirketler arası anlaşmaları etkilerken, oyuncular her sene bu fuar sırasında ya da öncesinde düzenlenen konferansları bekliyorlar. 

E3 2017 sırasında da büyük oyun şirketlerinin büyük bir bölümü, düzenleyecekleri konferanslarla yeni oyunlarını duyuracaklarını açıkladılar. Bir tek Nintendo hariç. Geçtiğimiz sene konferans düzenleyen şirketlerin hepsinin tekrar sahne alacaklarını açıklarlarken, konferansta boy göstermeyecek olan stüdyolar ve dağıtımcılar, yayınlayacakları bazı videolar ile şenliğe dahil olacaklarının ilk sinyallerini verdiler. 

Her sene olduğu gibi, bu sene de en çok merak edilen konulardan bir tanesi, bu konferansların ne zaman olacağı ve bunun Türkiye saati ile ne zaman denk geleceği. Bunun için önceden harekete geçtik ve açıklanan tarihleri sizler için derledik.

E3 2017 Konferans Tarihleri ve Saatleri

  • Electronic Arts (EA) - 10 Haziran TSİ 22.00
  • Microsoft - 12 Haziran TSİ 00.00
  • Bethesda - 12 Haziran TSİ 05.00
  • Ubisoft - Açıklanacak
  • Sony - 13 Haziran TSİ 04.00

E3 2017'de Tanıtılacak Oyunların Listesi Ortaya Çıktı

E3 Oyun Fuarı Bu Yıl Halka Açık Olacak

YORUMLAR