EA'ın Ücretsiz Olarak Verdiği Yeni Oyun Şu An İndirilebilir

EA'ın Ücretsiz Olarak Verdiği Yeni Oyun Şu An İndirilebilir

Electronic Arts, bir süredir beklenmedik bir şekilde ücretsiz oyun dağıtıyor. On the House ismini verdiği kampanya kapsamında ücretsiz olan son oyun, şu an itibariyle indirilebilir.

EA, dijital mağaza pazarına Origin ile giriş yapmış ama dikiş tutturamamıştı. Bu başarısızlığın ardından Origin'i kapatmak istemeyen şirket, başka firmaların da oyunlarını sisteme dahil etme kararı almıştı. Origin'in genişlemesiyle birlikte oyuncuları bu kanala çekmek için reklam faaliyetlerini arttıran şirket, On the House etkinliklerini başlatmıştı. "Ismarlıyoruz" gibi bir manaya gelen bu etkinlikle oyunculara ücretsiz oyunlar verilmişti.

Bu ayın ücretsiz oyunu ise Command & Conquer serisini geliştiren Westwood stüdyolarının 2000 yılında PC için piyasaya sürdüğü aksiyon-RPG oyunu Nox. Oyunu edinmek için ise hemen aşağıda yer alan Origin uygulamasını indirmeniz ve kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Ardından programdaki arama bölümünden "Nox" yazarak ya da oyunun Origin sayfasına giderek, oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

EA Oyunların Netflix'i Origin Access ile Steam'i Tahtından Edebilir

Google Chrome'un Sevilen Dinozor Oyunu Artık Mobil Cihazlarda!

YORUMLAR