EDMT ile Görsel Müzik Yapmaya Hazır Olun

EDMT ile Görsel Müzik Yapmaya Hazır Olun

Çılgın teknoloji projelerine ev sahipliği yapıp tanıtımlarında başrol oynayan Kickstarter üzerinde yine müthiş bir proje yer alıyor. EDMT adıyla sunulan görsel müzik yapma uygulaması Kickstarter üzerinden destek çağrısı yaparak minimum 18.000 Dolar destek bekliyor.

Mobil telefon ve tabletlerimizi bir enstrümana dönüştürecek olan EDMT uygulaması sayesinde görsel olarak müzik hazırlayabilirsiniz. Kelimelere dökünce çok sade bir uygulama gibi görünen EDMT aslında hiç de öyle değil çünkü müzik oluştururken karşılaşacağınız görseller akıl uçuran tarzdan. Sanatçı Fader'ın önderliğindeki ekip ile birlikte hazırlanan EDMT uygulaması sayesinde yeni müzikler yaparken bir yandan da görselliğe doyacaksınız.

Uygulama üzerinde 9 farklı sahne bulunuyor ve bu uygulamalardan bir tanesini seçerek müzik oluşturmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamanın hitap edeceği kitle ise görsel olarak müzik hazırlamak isteyen herkes. Bildiğimiz popüler ve bilinen müzik program ve uygulamalarından çok daha farklı bir deneyim sunacak olan uygulamanın iyi bir çıkış yapabilmesi için desteğe ihtiyacı var. Eğer bu tür bir uygulama dikkatinizi çekiyorsa 1 Dolar'dan başlayarak bağışta bulunabilirsiniz.

7'den 70'e herkesin kullanabileceği bir uygulama olacak olan EDMT'nin beta versiyonu şu an Android cihazlarda çalışıyor fakat uygulamanın geliştirilerek daha fazla özellik eklenmesi ve kullanılabilirliğinin arttırılması için desteğe ihtiyaç duyuluyor. Müzik, video ve ekran görüntüsü paylaşımı için yetenekli geliştiricilere ihtiyaç duyan proje aynı zamanda nakit para desteğine de ihtiyaç duyuyor. 18.000 Dolarlık hedef koyulan proje Aralık ayının 25'ine kadar bu desteği görebilirse başarılı olacak. Ayrıca uygulamanın 18.000 Dolar'dan sonra 23.000 ve 33.000 olarak belirlenen hedefleri de bulunuyor. Eğer bu miktarlar Kickstarter üzerinde toplanırsa uygulama destğei ve uygulamanın iOS versiyonu da çıkartılacak. Fakat projenin başarılı bir şekilde hayata geçirilebilmesi için şu an tek gereken 18.000 Dolar'ın sizlerin desteğiyle toplanması.

Proje sahibi ekip Kickstarter üzerindeki projenin başarılı sonuçlanması halinde elde edilen paranın nasıl harcanağını da belirtmiş. Eğer 18.000 Dolar toplanabilirse bu paranın yüzde 45'i programlama, yüzde 20'si ses tasarım, yüzde 20'si pazarlama, yüzde 15'i operasyonlar ve yüzde 10'u da uygulama mağazalarına ödenen ücretler için kullanılacak. Projeye destek olmak için katılabileceğiniz paketler aşağıdaki şekildedir:

  • 1 $ - Çorbada benimde tuzum olsun diyen herkesin yapabileceği en düşük bağış miktarı
  • 8 $ - Bu miktarda bağış yaparsanız uygulama ilk çıktığında elinize geçecek kişiler arasına katılıyorsunuz
  • 25 $ - EDMT'nin beta versiyonu hediye ediliyor ve erkenden deneme fırsatı buluyorsunuz
  • 40 $ - Hem beta hem de normal versiyonu ile birlikte bir de Samsung Galaxy S5 kılıfı hediye olarak veriliyor
  • 50 $ - Hem beta hem de normal versiyonu ile birlikte Nexus 7 tablet kılıfı hediye ediliyor
  • 150 $ - Bronz Melek olarak geçen bu bağış paketinde uygulamanın normal + beta versiyonu, istediğiniz bir telefon yada tablet kılıfı, tişört ve proje destekçileri arasında adınız geçiyor
  • 550 $ - Bu paketin adı da Gümüş Melek. Bronze paketteki tüm hediyeler ile birlikte bir adet Nexus 7 tablet hediye ediliyor
  • 1200 $ - Altın Paket ile birlikte bir Silver paketteki tüm hediyeler (Nexus 7 Tablet hariç) ve bir adet Samsung Galaxy S 10.5 tablet hediye ediliyor
  • 3600 $ - Platin Paket, en yüksek miktardaki bağış paketi ve Altın paketteki herşeyin yanında bir de Berlin'e uçak bileti kazanarak geliştirici ekip ile yemek yeme keyfi yaşıyorsunuz.

Uygulama ile neler yapabileceğiniz görebileceğiniz ve basit özelliklerinin  tanıtıldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

EDMT Projesinin Kickstarter sayfasına buradan giderek siz de projeyi daha detaylı inceleyebilir ve bağışta bulunabilirsiniz.

Dexmo Dış İskelet Projesi Kickstarter'da!

YORUMLAR