Efsane Bilim Kurgu Filmi The Predator'dan İlk Fragman Geldi!

Efsane Bilim Kurgu Filmi The Predator'dan İlk Fragman Geldi

80'li yılların ikonik bilim kurgu filmi The Predator (Av) serinin dördüncü halkası ile geri dönüyor! Yönetmen koltuğunda, Iron Man 3'ten tanıdığımız  Shane Black'in oturduğu filmden beklenen fragman geldi.

Bundan tam 31 sene önce beyaz perdede boy gösteren ve başrolde Arnold Schwarzenegger'ın yer aldığı yapım, o dönemde muazzam bir başarıya imza atmıştı. 1987'deki ilk filmin ardından 1990 ve 2010 yıllarında gelen devam filmleri beklentilerin altında kalmış olsa da, Predator hayranları tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

20th Century Fox imzalı ikonik seri, dördüncü halkası ile beyaz perdedeki yolculuğuna kaldığı yerden devam edecek. Hem de her zamankinden çok daha karanlık bir şekilde!

The Predator 4 için yayınlanan ilk fragman, ölümcül avcıları bulunan uzaylı ırkının hiç olmadığı kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Diğer türlerin DNA yapılarını kullanarak kendilerini daha da geliştimiş olan Predator'lar, küçük bir çocuğun oyuncak sandığı şeyle oynaması sonucunda dünyaya yeniden gelecek ve insanoğlunun gezegendeki varlığını tehdit edecek.

Eski askerler ve kimyagerlerden oluşan bir ekip ise, bu her zamankinden çok daha ölümcül ve tehlikeli Predator'lara karşı mücadele verecek.

The Predator 4

The Predator'un Oyuncu Kadrosu

Alfie Allen,Yvonne Strahovski, Kyle Strauts, Boyd Holbrook, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Thomas Jane, Jacob Tremblay ve Sterling K. Brown gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini Shane Black yapıyor. The Predator 4'ün senaryosunu ise Fred Dekker kaleme alıyor. 

The Predator serisinin dördüncü devam filmi, 14 Eylül 2018'de vizyona girecek.