Eğlenceli Strateji Oyunu Empire: Millennium Wars'a Türkçe Desteği Geldi

Empires Millenium Wars Türkçe

Haziran ayı itibarıyla tarayıcılar üzerinden oynanmaya başlanan Goodgame Studios’un yeni strateji oyunu Empire: Millennium Wars için müjdeli haber geldi. Goodgame Studios, yaptığı açıklamayla oyuna Türkçe dil desteği eklendiğini duyurdu.

Oyuncuların Mars’ta maden imparatorlukları kurup, Mars Ticaret Federasyonu içerisinde diğer oyuncularla mücadele etmeleri üzerine kurulu olan Empire: Millennium Wars, ilk olarak mobil platformlar için piyasaya sürülmüştü. Android ve iOS üzerinde yüz binlerce oyuncuya ulaşmayı başaran Millennium Wars, sonrasında tarayıcılar üzerine taşınarak, çeşitli yeni özellikler almıştı.

İnşa etme, yönetme ve hükmetme üzerine kurulu oynanışıyla birçok MMO severin dikkatini çekmeyi başaran Empire: Millennium Wars için bugün bir başka açıklama daha yayınlayan Goodgame Studios, çok sevilen oyunlarına Türkçe dil desteği geldiğini dile getirdi. Artık oyuncuların oldukça detaylı hazırlanmış bu strateji oyununu tamamen Türkçe şekilde oynayabileceklerinin altı çizildi.

Empire: Millennium Wars evrenine girebilmek için ilk yapmanız gereken ise hemen aşağıda yer alan indir tuşuna basarak, oyunun Android, iOS ya da web sürümünden bir tanesine ulaşmak. Sonrasında kendinize hesap açarak oyuna başlayabilir ve kendi maden imparatorluğunuzu kurmaya başlayabilirsiniz.