Ekranı Hiç Kapanmayan Samsung Galaxy S7 Geliyor!

Ekranı Hiç Kapanmayan Samsung Galaxy S7 Geliyor!

Samsung'un tanıtım tarihine iyice yaklaştığımız önemli telefon serisi Galaxy S7 hakkında oldukça ilginç bir bilgi paylaşıldı. İddialara göre Galaxy S7'nin ekranı hiçbir zaman kapanmayacak.

Koreli dev şirketin yeni telefon serisi Galaxy S7, milyonlarca kullanıcı tarafından merakla bekleniyor. Yavaş yavaş sona yaklaşan Samsung da artık telefonla ilgili önemli özellikleri kullanıcılarından gizlememeye başladı.

Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak olan Galaxy S7 serisi, diğer telefonlara oranla yenilikçi birçok özelliğe sahip olacak. Bu özelliklerden en son sızdırılanı ise "ekran sürekli açık kalsın" ismini taşıyor. Eğer telefonunuzu sürekli açıp kapatmak istemiyorsanız Galaxy S7 bu mod sayesinde size bildirim takibi yaptırıyor. Siyah bir ekran üzerinden gelen bildirimlere güç tuşuna dokunmadan ulaşabiliyorsunuz. Uzun bir süre boyunca bu özelliği kullansanız bile bataryanızdan çok fazla miktarda enerji eksilmiyor. Yani ekran açık kalsın özelliği batarya dostu.

Ekranın sürekli açık kalmasının yanı sıra Galaxy S7'nin suya dayanıklı olacağı ve SD kart desteğiyle birlikte geleceği de artık iyice kesinleşti. Bakalım tanıtım gününe yaklaştıkça daha başka hangi sızıntılarla karşılaşacağız.

Samsung Galaxy S7 Bu Videoda İlk Defa Görüntülendi!

Samsung Galaxy S7'nin Fiyatı Ne Olacak?

Samsung Galaxy S7 Ailesinin Renk Seçenekleri Sızdırıldı

YORUMLAR