El Clasico Panolarında Türk Doktorun Reklamları Döndü

Dünyanın en çok izlenen spor müsabakalarının başında gelen ve El Clasico olarak bilinen Real Madrid - Barcelona maçına, reklam panolarındaki saç ekim merkezi tanıtımı damga vurdu.

dr. serkan aygın real madrid barcelona el clasico reklam

Dünyanın en çok izlenen spor müsabakalarının başında gelen ve El Clasico olarak bilinen Real Madrid - Barcelona maçına, reklam panolarındaki saç ekim merkezi tanıtımı damga vurdu. Maç boyunca reklam panolarında Dr. Serkan Aygın Hair Transplant in Turkey reklamı görüldü.

Dün akşam İspanya'nın başkentinde yine ezeli rakipler karşı karşıya geldi. Liderlik mücadelesi veren Real Madrid ile Barcelona, kozlarını paylaşmak üzere Santiago Bernabéu Stadyumu'nda buluştular. Son dört maçtır Real Madrid'i evinde yenen Barcelona serisini sürdürmek isterken, Real Madrid ise kazanarak liderlik koltuğuna oturmak istiyordu. Heyecanlı anlara sahne olan maçın skoru oldukça konuşuldu.

Türkiye'deki sosyal medya kullanıcılarının konuştuğu konuların başında ise maçın yanı sıra maç sırasında gösterilen reklamlar vardı. Maç boyunca panolarda dönen Dr. Serkan Aygın Hair Transplant in Turkey (Dr. Serkan Aygın Türkiye Saç Ekim Merkezi) reklamı, gündemin ilk sıralarına oturdu.

En çok beğenilen yorumlardan bir tanesi ise Gabriele Marcotti isimli spor gazetecisinden geldi. ESPN'de çalışan Marcotti, "Erkeklerin saçlarında bu kadar para olduğunu bilmiyordum. Dünyanın en büyük maçlarından bir tanesi ve bir Türk saç ekim doktoru, saha kenarına reklam verebilecek kadar kazanmış."

 

Dr. Serkan Aygın kimdir?

Aygın'ın kişisel web sitesinde yer alan bilgilere göre, Türkiye’de saç ekimi gerçekleştiren ilk ekiplerden birinde yer alan Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir.

Temel tıp eğitimini İstanbul Çapa Tıp fakültesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimini, Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve Saç hastalıkları polikliniğinde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Dr. Serkan Aygın, tek bir alana yönelmeyi ve bu alanda uzmanlaşma vizyonu ile hareket etmiş, yıllar içinde saç ekimi alanındaki tüm teknik ve yenilikleri yakından takip ederek, ilk uygulayanlardan olmuştur.

serkan aygın saç ekim real madrid barcelona

Dünya’da, Türkiye’nin saç ekimi alanında öne çıkmasına katkıda bulunan sayılı doktorlardan biridir. İlk yıllarda FUT tekniğini kullanarak saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. İlerleyen yıllarda ve halen tüm dünyada sıklıkla kullanılan FUE tekniğini ilk uygulayan doktorlarından biridir.

İlk yıllarda FUT tekniğini kullanarak saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. İlerleyen yıllarda ve halen tüm dünyada sıklıkla kullanılan FUE tekniğini ilk uygulayan doktorlarından biridir.

YORUMLAR