Elder Scrolls Online Pazartesiye Kadar Ücretsiz!

Elder Scrolls Online Pazartesiye Kadar Ücretsiz!

Eğer daha önceden Elder Scrolls Online oynamadıysanız ve bu başarılı MMORPG oyununun nasıl bir tecrübe yaşatacağını merak ediyorsanız size güzel bir haberimiz var. Bugünden başlamak üzere Elder Scrolls Online, 21 Kasım 2016 Pazartesi gününe kadar ücretsiz olarak indirip oynanabilecek. Bethesda, Elder Scrolls serisinin 5. oyunu Skyrim'den sonra seriyi bir MMORPG ile devam ettirmeye karar vermişti. Elder Scrolls Online, bizi Skyrim'den oldukça farklı bir zaman dilimine konuk ediyordu. Oyuncular Elder Scrolls Online'da, Tamriel'in farklı köşelerini keşfedebiliyor, zindanlara girerek ganimetlerin peşinde koşabiliyor veya PvP karşılaşmalarında Cyrodiil'in hakimiyetini ele geçirmek için savaşabiliyorlardı.

Elder Scrolls Online ilk çıkış yaptığında aylık üyelik ücreti ödemenizi gerektiriyordu. Fakat sonradan oyuncu sayısını artırabilmek için bu üyelik ücreti kaldırıldı ve indirilebilir içerikler satışa sunuldu. Yine de oyunu oynayabilmek için oyunun kendisini satın almanız gerekmekteydi. Düzenlenen bu yeni kampanya sayesinde oyunu satın almadan kampanya boyunca ücretsiz indirip oynayabileceksiniz. Kampanya sonlandığında oyunu satın almaya karar verirseniz yarattığınız kahraman ve elde ettiğiniz gelişim kaydedildiği için oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Elder Scrolls Online'ın ücretsiz hafta sonu kampanyası oyunun PC sürümünün yanısıra Mac ve PlayStation 4 sürümlerinde de geçerli olacak. Kampanya sadece oyunun kendisini kapsayacak ve DLC içeriklerine kampanya boyunca erişilemeyecek. Oyunculara Crown Store adlı mağazada kullanabilmeleri için 500 crown hediye de ediliyor.

Elder Scrolls Online'ı PC ve Mac üzerinde ücretsiz oynamak için oyunu bu bağlantı üzerinden erişeceğiniz Steam sayfasından indirebilirsiniz, oyun ücretsiz indirilmeye gün içinde açılacak, Elder Scrolls Online yüklemek için 85 GB civarında boş depolama alanına ihtiyaç duyuyorsunuz:

Oyunu PlayStation 4 üzerinde ücretsiz oynamak için ise oyunu PlayStation Network üzerinden indirmeniz gerekiyor. Kampanya başladığında PlayStation Store üzerinden The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited'ı bulduktan sonra indirmeye başlayabilirsiniz. Oyun 73 GB civarında boş depolama alanı gerektiriyor.

Kampanya ile ilgili bütün detaylara bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz:

http://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/2016/11/15/eso-free-play-weekend--playstation-4-and-pcmac

YORUMLAR