Electronic Arts Ard Arda İkinci Kez En Kötü Şirket Seçildi

Electronic Arts Ard Arda İkinci Kez En Kötü Şirket Seçildi

Amerika Birleşik Devletleri'nin en kötü şirketi hangisi başlığı altında gerçekleştirilen çevrimiçi anket sonuçlarına göre Electronic Arts geçtiğimiz yıldan sonra bu yılda yine liderliği kimseye kaptırmadı ve ard arda ikinci kez Amerika Birleşik Devletleri'nin en kötü şirketi seçilmeyi başardı.

Özellikle oyuncular arasında EA'in ünü hiç de iyi değil. Bunun en büyük sebebiyse EA tarafından sorunlarla birlikte piyasaya sürülen SimCity ve oyuncuların yaşadıkları sorunlar nedeniyle yaşadıkları memnuniyetsizlik.

Sonuç olarak şirket The Consumerist adlı web sitesi tarafından yapılan anket sonuçlarına göre ard arda iki yıl Amerika'nın en kötü şirketi seçilmiş durumda ve bunun altında yatan nedenlerin sanırım bir an önce sorgulanması gerekiyor.

AT&T ve Bank of America gibi şüpheli şirketleri bu noktada sollamayı başarmış olması da gerçekten sorunun ciddiyetini gözler önüne seriyor.

EA'den Peter Moore yaptığı açıklamayla tüm oyunseverlerden yaşanan aksiliklerle ilgili özür dilediklerini ama buna rağmen büyük bir çoğunluğun EA'i cezalandırmak istediğini dile getirdi.

Bakalım gelecek yıl Amerika'nın en kötü şirketi listesinde EA kendisine yine üst sıralarda bir yer bulabilecek mi?

BioShock Infinite İncelemesi

YORUMLAR