Elektrikli Arabaya Benzin Doldurmak İsteyince Olanlar Oldu

Geçtiğimiz günlerde ABD'de gerçekleşen bir olay pek çok kişiyi kahkahaya boğdu. Elektrikli araç kullanan bir kadın sürücü benzin istasyonuna girip arabasına benzin doldurmaya çalışınca sırada bekleyen şoförlerden yardım almak zorunda kaldı.

Elektrikli araç sürdüğünün bilincinde olmayan veya bir anlık dalgınlıkla benzin istasyonundan faydalanmak isteyen bayan sürücü, arkada bekleyen aracın kameralarına böyle yansıdı. Sosyal medyada kısa süre içerisinde popüler hale gelen ve kullanıcıları gülümseten şoförün imdadına sırada bekleyen bir kişi yetişti.

Arabanın etrafında birkaç tur atıp benzin doldurma yerini arayan kadına sırada bekleyenlerden birinin yardımcı olmasıyla birlikte sorun çözülmüş oldu. Fakat sürdüğü aracın elektrikli olup olmadığını bilmeyen kadın sürücüyle ilgili pek çok yorum yapılırken, bazı kullanıcılar konuyla dalga geçmekten de geri kalmadı.

Aracın her yerini didik didik edip yine de başarılı olamayan şoförün hızla olay yerinden ayrılması sosyal medyada hızla yayılmaya başladı. Ayrıca bir süre bekleyip ardından kadına yardıma giden kişinin de gözden kaçmadığını belirtmek gerekiyor. Bu komik olay hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!