Elektrikli Mustang, Ford’un Yeni Reklam Filminde Göründü!

Elektrikli Mustang, Ford’un Yeni Reklam Filminde Göründü

Ford, yayınladığı yeni reklam filminde ikonik modeli Mustang’in elektrikli versiyonuna ilk bakışı atmamızı sağlıyor. Reklamın başrolünde ise Breaking Bad  izleyenlerin tanıyacağı bir yüz olan Bryan Cranston bulunuyor.

Otomotiv endüstrisinin referans markalarından Ford, yeni pazarlama kampanyasını duyurmak amacıyla etkileyici bir reklam filmi yayınladı.

Reklamı ilgi çekici kılan şeyin ilk başta Breaking Bad 'in Heisenberg’ü Bryan Cranston olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bundan daha fazlası var.

Ford’un yayınladığı reklamın en dikkat çeken sekansı, elektrikli Mustang’e ait 37 saniyelik kısımdı. Reklamda ilk önce 5.0 litrelik V8 motora sahip 2019 model Mustang’i ıssız bir yolda giderken görüyoruz, ancak bir sonraki sahnede daha önce hiç görmediğimiz bir arabayla karşılaşıyoruz. Araç şüphesiz Mustang’e benziyor, ancak gerek arkadan aydınlatmalı amblemi, gerekse motoru onu diğer Mustang’lerden ayrı bir noktaya koyuyor.

Bu tasarım ipuçları, Volkswagen'den Mercedes-Benz'e kadar neredeyse her otomobil şirketinin geleceğin elektrikli modellerini karakterize etmek için tasarladığı tasarım diliyle aynı doğrultuda.

Reklam filminde gördüğümüz araç, 2020 yılında satışa sunulması planlanan hibrid motorlu Mustang’e ilk bakışımız olabilir.  Otomobil hakkında çok az şey biliyoruz çünkü Ford, teknik özelliklerini lansman tarihi yaklaşana dek açıklamayacak.

Önümüzdeki aylarda, Los Angeles veya Detroit otomobil fuarlarında elektrikli Mustang’e dair daha fazla şey öğrenebileceğimizi umuyoruz.