Elephone'dan 4 GB RAM'li Akıllı Saatler Geliyor

Elephone'dan 4 GB RAM'li Akıllı Saatler Geliyor

Çin'in yükselişte olan firmalarından birisi olan Elephone 2016 yılı içerisinde 4 GB RAM'li ve 32 GB depolama hafızalı iki yeni akıllı saat ile karşımıza çıkacak.

Elephone firması şu ana kadar Android telefon üretmesiyle biliniyordu ancak firmadan gelen haberler bu sefer şirketin akıllı saatler üreteceği yönünde. Android Wear kullanacak olan firma Ele-Watch ve Ele-Watch W2 adını vereceği bu saatler ile piyasaya tutunacak gibi duruyor. Şu ana kadar üretilmiş tüm saatlerin üzerinde özelliklere sahip olacak Ele-Watch 2016'nın akıllı telefonlarına kafa tutacak özellikleriyle Ocak ayında piyasada olacak.

Android işletim sistemini kullanacak olan saatler aynı zamanda İOS cihazlarla da uyumlu olarak çalışabilecek. 1.5 inçlik ekranı olacak olan saatler 1.2 GHz çift çekirdekli işlemciye ve ARM Mali-400 MP grafik işlem birimine sahip olacak. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Ele-Watch 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla telefonlara kafa tutuyor diyebiliriz. Barındırdığı özellikler nedeniyle 2016'nın yeni gözdesi bu saatler olabilir.

Bluetooth 4.0 ile telefonlarla iletişim halinde olacak akıllı saat WI-FI 802.11 a/b/g/n desteğiyle de üstün bağlantı özelliklerine sahip olacak. Aramalara cevap verme, nabız ölçme, jiroskop ve müzik kontrolü gibi pek çok işlemi takılmadan bu saatle gerçekleştirebileceksiniz. Akıllı saat olmasına rağmen şık bir İtalyan saati tasarımına sahip olan Ele-Watch'ın piyasaya ne kadar hakim olacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Elephone Ivory'i 99 Dolara Satın Alma Şansını Kaçırmayın

Elephone Vowney: Bu Fiyata Böyle Akıllı Telefon Olmaz Dedirtiyor

YORUMLAR