Elephone’un Tasarım Harikası ve 8 GB RAM’li Akıllı Telefonu Sızdırıldı

Elephone’un Tasarım Harikası ve 8 GB RAM’li Akıllı Telefonu Sızdırıldı

Elephone’un, Galaxy Note 7’yi andıran tasarımlı cihazı sızdırıldı. İlgi çekici tasarımının yanı sıra üst seviye donanımsal özelliklere de sahip olan akıllı telefon, Galaxy Note 7 alternatifleri arasına eklenecek gibi görünüyor.

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Elephone’un, görünüşüyle Galaxy Note 7’yi andıran bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Sosyal paylaşım sitesi üzerinden fotoğraflarının sızdırılmasıyla gündeme gelen akıllı telefon, Samsung’un amiral gemilerinde olduğu gibi kavisli ekran kenarlarına ve üst seviye donanımsal özelliklere sahip.

Elephone’un bu yeni akıllı telefonunun ismi şimdilik gizemini koruyor ancak cihazın bazı önemli donanımsal özellikleri, Weibo’da paylaşılan fotoğrafla birlikte sızdırılmış. Weibo gönderisinde yazana göre akıllı telefon Helio X30 işlemciden güç alıyor. Bunun yanı sıra 256 GB depolama alanına, kavisli AMOLED ekrana ve 3D desteğine sahip olan akıllı telefon, 8 GB RAM’i ile ön plana çıkıyor.

Akıllı telefonun ne zaman satışa sunulacağına dair herhangi bir bilgi yok ancak Helio X30 işlemcisinin muhtemelen gelecek bahar mevsiminden önce kullanıma sunulmayacağını düşünülürse, cihazın da bu tarihlerde raflardaki yerini alacağını tahmin ediyorum.

Elephone P9000 Serisi Resmen Tanıtıldı

Elephone S3 Süper Kenarız Tasarımıyla Mart Ayında Çıkıyor

Elephone Yeni Ürünlerini Tanıtmak İçin Dünya Turuna Çıkıyor

YORUMLAR