Elinin Ayarına Güvenen Gelsin! Color Switch Çılgınlığı Başladı!

Elinin Ayarına Güvenen Gelsin! Color Switch Çılgınlığı Başladı!

Eğer kazandığınız puanları arkadaşlarınızın yuzüne gözüne sokarak zafer çığlıkları attığınız oyunları oynamaktan ve zoru başarmaktan keyif alıyorsanız size güzel bir tavsiyemiz var.

Hatırlanacağı üzere bir süre önce mobil cihazlar için Flappy Bird adlı bir oyun yayınlanmış ve adeta bir zombi salgını gibi dünya üzerine yayılarak çıldırmış bir oyuncu kitlesi yaratmıştı. Kısa sürede karşı konulamaz bir bağımlılığa dönüşen bu oyun insanların benliklerini ele geçirdikten sonra onları yüksek puan yakalamaya zorluyor, zavallı insancıklar da bu işi becerebilmek için kendilerini paralıyordu.

İşte bu talihsiz salgına sebep olan virüs kendisini evrimleştirerek Color Switch adı altında tekrar dünya üzerinde baş gösterdi. Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir beceri oyunu olan Color Switch elimizin ayarını, yani reflekslerimizi ve el - göz koordinasyonumuzu test ediyor.

Color Switch'de temel amacımız ekrada zıplayan küçük topu aynı renkli yüzeylerin içerisinden geçirerek yükseltebilidiğimiz kadar yukarıya taşımak. Bu işi yapmak için karşımıza çıkan ve çevresindeki renklerin sürekli değiştiği geometrik şekilleri takip etmemiz ve topumuz ile aynı renk olan yüzeylerin karşımıza gelmesini beklememiz gerekiyor. Oyunda ilerledikçe işler çığrından çıkıyor ve daha zorlu engeller karşımıza çıkıyor. Birden fazla iç içe geçmiş katmana sahip geometrik şekiller, değirmen kanatları şeklinde birden fazla şekil bu zorlaşan engellere sadece birkaç örnek.

Saç baş yoldurtan bu lanet olası oyunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Flappy Bird'ün Android versiyounu Google Play üzerinden kaldırılmasına rağmen küçük enişteniz Tamindir üzerinden indirebileceğinizi biliyor muydunuz?

YORUMLAR