Elon Musk’ın Canlı Yayında Esrar İçtiği Görüntüler Olay Oldu!

Elon Musk’ın Canlı Yayında Esrar İçtiği Görüntüler Olay Oldu!

Teknoloji dünyasının ikonik isimlerden Elon Musk, California’da konuk olduğu bir canlı radyo programında esrar içti. 

Tesla, SpaceX ve Boring Company şirketlerinin kurucusu olan Musk, iş dünyasındaki girişimleri kadar, özel hayatıyla da manşetleri süslüyor. 

California’da Amerikalı komedyen Joe Rogan’ın internetten yayınlanan radyo programına katılan teknoloji gurusu, içtiği esrarlı sigara ile gündemde. Rogan’ın ikram ettiği esrarı geri çevirmeyen Musk, bu davranışıyla sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. 

 

 

Esrarı içmeden önce “Bu yasal değil mi”  diye sormayı ihmal etmeyen ünlü mucit, “Yasal”  cevabını aldıktan sonra esrarlı sigarayı içiyor. California, ABD’de esrar kullanımının serbest olduğu sekiz eyaletten bir tanesi konumunda.

Musk ile Rogan kayıt sırasında viski de içti. Yayının sonunda Musk'a söylemek istediği son bir şey olup olmadığı soruldu. Güney Afrika asıllı ABD’li girişimci, "İnsanlar birbirine daha iyi davranmalı. Kötü olduklarını tam anlamadan kötüymüş gibi davranılmamalı. İnsanları şeytanlaştırmamalı. İnsanlar sandığınızdan daha iyi olabilir"  dedi.

Ağustos ayında elektrikli otomobil şirketi Tesla’yı borsadan çekme planlarını duyuran Musk, büyük bir infiale neden olmuştu. ABD merkezli New York Times  gazetesine konuşan Tesla CEO’su, borsadan çekmeyi düşündüğüne dair attığı tweet esnasında uyuşturucunun etkisinde olmadığını belirtmişti. 

YORUMLAR