Elon Musk Kafayı Kırdı mı?

Elon Musk Kafayı Kırdı mı?

Sizi bilmem ama 21. yüzyılın en dahi adamı kim diye sorsanız ne Steve Jobs ne de Mark Zuckerberg derim. Gerek kurduğu şirketler, gerekse gelecek çağlara yönelik projeleriyle adından da sıklıkla bahsettiren Elon Musk, açık ara favorim. Tabi, her dahi gibi Musk’ın da biraz çatlak olması pek haber değeri taşımaz. Ancak son dönem hem Twitter hem Instagram hesaplarından öyle ilginç paylaşımlarda bulunmaya başladı ki, kafayı kırmış olabileceğini düşünmemize sebep oldu. 

Amber Heard ile ilişkisini duymadıysanız, sandığınız kadar Elon takipçisi değilsiniz. Ünlü iş adamı, Heard ile ilişkisini başladıktan kısa süre sonra Instagram hesabından işte bu paylaşımla duyurmuştu.


Paylaşımın altında yazan pek de anlam ifade etmeyen yorumdan daha çok, bu fotoğraftan önce Musk'ın insani ilişkilere en yakın paylaşımı Martin isimli köpeğiyiydi. Tabi "Adam dahi diye aşık da mı olmasın?" diyor olabilirsiniz, ama hemen ardından gelen anlamsız selfie paylaşımı da beni oldukça ürküttü.


Her neyse, adamın kendi Instagram hesabı, istediği gibi kullanır. Biraz da Twitter hesabına göz atacak olursak işlerin daha da karıştığına sizler de şahit olacaksınız. Her daim esprili ve ciddiyetten uzak tweetler atan Elon, son dönemde bu duruşunu biraz abarttı. Kendini 500 yaşında tanımladığı tweeti ilk gördüğümde komik ve eğlenceli gelse de, ardından paylaştıkları endişelerimi yeniden körüklemeye yetti.


"Övünmek istemem ama, bence 500 yaşında biri için gayet iyi görünüyorum." Ve hemen 10 dakika sonrasında,


"Biraz kırmızı şarap, eski kayıt ve Ambien.. ve sihir!" Ambien bir çeşit uyku ilacı, üstelik alkol ile birlikte alındığında halüsinasyonlara sebep olan bir ilaç. Bu tweetin ardından Musk'ın nasıl bir kafa yaşadığını az biraz anlamaya başlamıştım ki..


"Keşke, voodoo bebeğime iğne yapmayı bıraksalar. Bu acıtıyor, tamam mı?" Dün, son olarak attığı bu tweetiyle kafasının hala karışık olduğunu anlayabildiğim favori dahim için yeniden endişelenmeye başlamış bulunmaktayım. Aldığı ilgiden memnun olan Musk, troll bir kişiliği benimseyerek yoluna devam etmeye karar vermiş, ya da inceden kafayı sıyırmış olabilir. Onu seven bir takipçisi olarak ilk ihtimalin gerçek olmasını umuyor, desteklerimi belirtmek için buradan kendisine kocaman kahkahalar gönderiyorum. Hey Musk, HAHAHA!

Elon Musk’ı Durdurabilene Aşk Olsun!

Elon Musk, Tesla'nın Yeni Aracı 'Model Y' Hakkında Müjde Verdi

YORUMLAR