Emniyet Genel Müdürlüğü Terör Yandaşlarını İhbar Adreslerini Paylaştı

Emniyet Genel Müdürlüğü Terör Yandaşlarını İhbar Adreslerini Paylaştı

Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medya üzerinden terör propagandası yapan ve teröre destek veren kişileri ve hesapları tespit etmek üzere, bu kişileri ihbar edebileceğimiz irtibat adreslerini paylaştı.

Dün akşam saatlerinde İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena yakınlarında yaşanan ve 30’u emniyet yetkilisi olmak üzere 38 vatandaşımızı şehit verdiğimiz, iki bombalı terör saldırısının ardından Emniyet Genel Müdürlüğü vatandaşları uyardı. Emniyet Genel Müdürlüğü saldırının ardından teröre destek veren paylaşımlarda bulunan sosyal medya hesaplarının şikayet edilmesini istedi. Emniyet Genel Müdürlüğü bilhassa gerçek isim ve soyadı kullanan kişilerin ihbar edilmesini istedi ve bu konudaki hassasiyetini vatandaşlara belirtti.

Terörle mücadelede topyekun hareket etmenin son derece önem taşıdığı bu günlerde biz vatandaşların da mücadeleye katkıda bulunabilmesi için de böylece bir sorumluluk doğdu. Siz de eğer terör yandaşı sosyal medya hesaplarına rastladıysanız derhal şu adreslere ihbarda bulunabilirsiniz:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Milletimizin başı sağolsun…

Facebook, Microsoft, Twitter ve YouTube Anti Terör Timi Kuruyor

Bilim Adamları Terör Saldırılarını Tahmin Edebilecek Bir Algoritma Geliştiriyor

YORUMLAR