Empire: Four Kingdoms Mobil Dünyayı Fethetmeye Hazır

Empire: Four Kingdoms Mobil Dünyayı Fethetmeye Hazır

Strateji türündeki tarayıcı oyunları Goodgame Empire ile dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran geliştirici ekip Goodgame Studios, şimdi de Android ve iOS platformları üzerinde oynanabilen Empire: Four Kingdoms adlı oyunlarıyla mobil dünyayı fethetmeyi planlıyor.

Öyle ki Goodgame Empire'ın mobil sürümü olarak adlandırabileceğimiz Empire: Four Kingdoms, uluslararası App Store'lar üzerinde ilk sırayı almayı başarıyor ve tarayıcı sürümü gibi benzer bir başarıya imza atmak üzere emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Goodgame Studios, iOS ve Android platformları üzerinde oynanabilen oyunları Empire: Four Kingdoms için Türkiye pazarının çok değerli olduğunu ve bu noktada Türkiye piyasalarında önemli bir artış oranı beklediklerini dile getirdi.

Goodgame Studios Türkiye sorumlu İş Geliştirme Müdürü Çağlar Eğer konuyla ilgili "Türkiye bizim yurt dışındaki en önemli pazarlarımızdan biri, Goodgame Empire’ın hazırda bir milyonu aşkın oyuncusu mevcut ve biz insanların bu uygulamayı da seveceğinden eminiz" sözlerine yer verdi.

Empire: Four Kingdoms adlı mobil strateji oyununa Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşarak, oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Gear'ın Teknik Özellikleri

YORUMLAR