Empires and Allies ile Modern Savaş Keyfini Mobil Cihazlarınızda Yaşayabilirsiniz

Empires and Allies ile Modern Savaş Keyfini Mobil Cihazlarınızda Yaşayabilirsiniz

Eğer mobil cihazlarınızda gerçekçi bir savaş oyunu oynamaktan hoşlanıyorsanız yeni çıkan Empires and Allies aradığınz eğlenceyi size sunabilir. Farmville gibi dünya çapında milyonlarca oyunucu tarafından oynanan yapımlarıyla tanınan Zynga'nın yayınladığı Empires and Allies, iOS ve Android versiyonlarıyla uygulama marketlerindeki yerini aldı. Gerçek zamanlı bir mobil strateji oyunu olan Empires and Allies genel olarak ele alındığında Command & Conquer ve Red Alert oyunlarının Clash of Clans tarzı strateji dinamikleriyle birleştirilmiş hali olarak tanımlanabilir.

Bilindiği üzere Clash of Clans'ta fantastik bir kurgu mevcut. Bu kurguda canavarlar, büyülü güçler ve benzeri fantastik öğeler sıkça kullanılıyor. Fakat bu yapı her oyuncunun beğenisini kazanmayabiliyor. Bazı oyuncular daha gerçekçi olan modern savaş mekaniklerinden hoşlanıyor. İşte bu savaş mekaniklerini Empires and Allies'da bulabiliyoruz.

Türkçe desteğine sahip olan Empires and Allies'da helikopterleri, tankları, uçakları, füzeleri ve nükleer bombaları kullanabilmemiz mümkün. Oyunun oldukça güzel grafiklere sahip olduğunu ve ücretsiz olarak indirebileceğinizi belirtmekte fayda var. Empires and Allies'ı indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Mortal Kombat X Android Versiyonunu Hemen İndirebilirsiniz!

YORUMLAR