EMUI 11 Tanıtıldı: İşte EMUI 11 ile Gelen Yenilikler

Huawei Geliştirici Konferans'ında yeni arayüzünü tanıttı. EMUI 11 hakkında merak edilenler haberimizde.

Merakla beklenen EMUI 11 tanıtıldı. Şirket düzenlediği Geliştirici Konferansı'nda EMUI 11'i duyurdu. İşte EMUI 11 ile gelen yenilikler.

EMUI 11 ile Gelen Yenilikler

EMUI 11, Huawei cihazlarında kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlanmış yeni özellikleri içeriyor. 

Yeni yazılım sürümü ile kullanıcılar, AOD "her zaman açık ekran" özelliği için çeşitli özelleştirme seçeneklerine, yeni temalara, AOD'de özelleştirilebilir animasyonlu öğelere ve AOD'de herhangi bir görüntü, canlı video, GIF gösterme özelliğine erişebilecek.

Galeri uygulaması güncellendi. Güncellenen galeri uygulamasındaki Fotoğraflar sekmesi artık kullanıcıların Ay ve Gün görünümü arasında kolayca geçiş yapmasına olanak tanıyan yeni bir kıstırma hareketi için destek içermekte.

emui-11-ile-gelen-yenilikler1

Güncelleme ile kullanıcıların yüzen pencerelerin boyutunu ayarlamasına ve kullanılmadıklarında simge durumuna küçültmesine olanak tanıyan Akıllı çoklu pencere adlı bir özellik gelmekte.

Hemen aşağıdan Huawei tarafından paylaşılan EMUI 11 videosunu izleyebilirsiniz. Videoda yeni arayüz gösterilmekte.

EMUI 11, Huawei cihazları için bir dizi yeni ve güncellenmiş AI özelliği getiriyor.

Yeni AI özellikleri arasında, kullanıcıların bilgisayarlarında aynı anda üç telefon uygulamasını kontrol etmelerine, bağlı bir bilgisayardaki aramaları kabul etmelerine ve cihazı bir belge tarayıcı olarak kullanmalarına olanak tanıyan Çoklu ekran işbirliği 3.0 bulunmakta.

Güncelleme ayrıca Huawei'nin görüntülü arama uygulaması MeeTime için iyileştirmeler ve şirketin sesli asistanı Celia için iyileştirmeler getiriyor.

Huawei, EMUI 11 için zaman çizelgesi açıklamadı. Yakında P40 ve Mate 30 amiral gemilerine bir beta sürümünün gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR