En büyük Windows 10 Güncellemesi ISO Dosyasıyla Geldi

Şirket, günlük kullanıcılarınının hizmetine henüz sunmadığı bir güncellemeyi, aralık ayı test etmeye başladı. "Windows Insider" programı ile test edilen bu güncelleme, testlerin tamamlanması ve pürüzlerin giderilmesinin ardından kullanıma açılacak.

Microsoft şirketi, aralık ayından beri test ettiği "Windows 10 - Build 19041" sürümüne ait ISO dosyalarını Insider kullanıcılarına özel yayına verdi. ISO dosyaları, kullanıcıların Windows 10'un yeni özelliklerini temiz bir format ile kullanabilmesine destek oluyor.

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden olan Microsoft, yıllar önce kullanıcıların hizmetine sunduğu Windows 10 güncellemelerini devam ettiriyor. Kuruluş, kullanıcıların hizmetine sunduğu Windows 10'a yeni özellikler veriyor. Ayrıca Windows 10'un bilinen hatalarını da düzeltiyor. 

Windows 10 ISO belgeleri kullanıcılara gönderiliyor

Microsoft, yılda iki kez büyük güncellemeler yayınlayıp onlarca yeni özelliği ve değişikliği tek seferde kullanıcılarına gönderiyor. Şirketin büyük güncellemelerinden bir tanesi de "20H1" olarak biliniyor.

Şirket, günlük kullanıcılarınının hizmetine henüz sunmadığı bir güncellemeyi, aralık ayı ile birlikte test etmeye başladı. "Windows Insider" programı ile test edilen bu güncelleme, testlerin tamamlanması ve pürüzlerin giderilmesinin ardından kullanıma açılacak.

Microsoft, Windows Insider kullanıcılarının bilgisayarlarına format atmaları halinde hızlı kurulum yapabilecekleri Windows 10 "ISO" dosyaların gönderiyor. Bu dosyalar, Windows 10'un 20H1 güncellemesini de içeriyor ve işletim sisteminin yapı kodunu "19041"e çıkartıyor. Yeni özelliğin çok kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılar için aktif hale gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR