En Güçlü ve En Pahalı Telefon Vertu Signature Touch Piyasaya Çıkıyor

En Güçlü ve En Pahalı Telefon Vertu Signature Touch Piyasaya Çıkıyor

İngiliz telefon üreticisi Vertu'nun fiyatı 9 bin dolardan başlayan Vertu Signature Touch cihazı satışa çıktı. Peki, pahalı ve gereksiz teknolojik cihazlardan bir farkı var mı?

Vertu Vertu Signature Touch "neden bu kadar pahalı" diye soracak olursanız, cevap olarak telefonun kasasının deri kaplı olmasını, ekranının 140 karat kristalden üretilemsini ve metalinin son derece özel olarak üretildiğini örnek verebiliriz. Bunların yanı sıra, Vertu Signature Touch standart olarak 4GB RAM ve 64GB bellek ile geliyor ve microSD desteğiyle 2TB bellek destekleyebiliyor.

21MP F2.2 lens taşıyan bir kameraya da sahip olan Vertu Signature Touch’ın ön kamerası da 2.1MP olarak tasarlanmış. Vertu Signature Touch 3,160mAh batarya ve 8 çekirdekli Snapdragon 810 taşıyor. Telefon 428ppi 5.2 inçlik 130 karat kristal bir ekrana sahip. Vertu Signature Touch Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile çalışıyor. Dolby ses sistemiyle müzik dinlemenize de olanak veriyor.

Telefon Calf, Garnet Calf, Grape Lizard, Pure Jet Lizard, Jet Alligator, Pure Navy Alligator, Clous de Paris Alligator ve Pure Jet Red Gold adında 8 farklı tasarımla satılacak. 9 bin dolardan fiyatıyla özel siparişle satılacak olan Vertu Signature Touch kullanıcısının aristokrat bir yaşantı sürebilmesi için özel rezervasyon ve seyahat uygulamaları barındırıyor.

Vertu Signature Touch Eylül ayının 28’inden itibaren Kasım ayının sonuna kadar özel sipariş yöntemiyle kurumsal sitesi üzerinden satılacak.

Tüm Zamanların En Kötü Tasarıma Sahip 10 Telefonu

YORUMLAR