En İyi Akıllı Telefon Hangisi Seçildi?

Birçok kişi pek beklemese bile OnePlus 7T Pro, olağanüstü ürün gücüne sahip bir cihaz olarak ve En İyi Akıllı Telefon ödülüne layık görüldü.

Kısa bir süre önce yılın en iddialı amiral gemisi telefonlarından birisi olan bu marka, tekrar en iyi akıllı telefon seçildi. Gösterdiği başarı gerçekten de takdir edilecek boyutta. İşte haberimizin detayları.

Herkesin merakla takip ettiği Global Mobile Communications Systems Association (GSMA), 2020 GLOMO Ödülleri'nin kazananları listesini başına sundu. Birçok kişi pek beklemese bile OnePlus 7T Pro, olağanüstü ürün gücüne sahip bir cihaz olarak ve En İyi Akıllı Telefon ödülüne layık görüldü.

OnePlus 7T Pro sürpriz yaptı

Şirket bu ödülü ilk kez kazandı ve amiral gemisi akıllı telefonu ile iPhone 11 Pro, Huawei P30 Pro ve Samsung Galaxy Fold gibi önemli rakipleri elemeyi başardı. Özellikle de Huawei gibi rakibin ve iPhone gibi devasa bir sistemin elenmesi sürpriz oldu.

Platform, OnePlus ile ilgili, "OnePlus 7T Pro, sınıfında lider işlemci hızı, hızlı şarj süreleri ve mükemmel yazılımı ile teknoloji perspektifinden bakıldığında neredeyse eşsiz. Erişilebilir fiyat noktasında çok yönlü bir ürün sunan şirket, etkileyici bir şekilde başarılı pazar stratejisiyle tanınıyor." İfadelerine yer verdi.

Bu model, 90 Hz yenileme hızına sahip QHD+ ekranıyla biliniyor. Ayrıca 8 GB RAM'e sahip olan telefonun 12 GB RAM'li McLaren sınıfı da bulunuyor. Sizce bu ürün gerçekten de lider olmayı hakediyor muydu? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

YORUMLAR