Erimiş Darth Vader Kaskına Sahip Olabilirsiniz

Erimiş Darth Vader Kaskına Sahip Olabilirsiniz

Star Wars hayranları için inanılmaz bir ürün daha Disney'den geliyor. Darth Vader'ın öldükten sonra erimiş olan kaskı artık ulaşılabilir.

Star Wars severlerin aynı zamanda serinin koleksiyonluk ürünlerinin de hastası olduğu tüm dünyaca bilinen bir gerçek. Bu seferki koleksiyon ürünü ise bir hayli üst seviye bir ürün. Darth Vader öldükten sonra erimiş olan kaskı, aynı çekimlerdeki gibi orijinal ve resmi olarak Disney tarafından satışa sunuldu.

3.500 dolar fiyat biçilen bu kask, aşağıdaki videoda izleyeceğiniz gibi özenle hazırlanan bir ürün. Eğer Darth Vader değil de diğer karakterlerden istiyorsanız da Finn, Kylo Ren ve Poe Dameron'un kaskları da mevcut. Bu kasklar sırasıyla 1.7500 dolar, 2.000 dolar ve 1.500 dolar olarak değişiyor. 

İşin hem kötü hem de iyi yanı, Darth Vader kaskının 500 taneyle limitlendirilmiş olması. Yani bu kaska sahip olmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız. 

Ekstra olarak tüm bu kasklara sahip olmak istiyorsanız da 8.500 dolar kadar bir fiyat ödemelisiniz. Elinizi çabuk tutun, zira şimdiden sayıları çoktan 100'e düşmüş olabilir.

BİM'de Star Wars Çılgınlığı

Star Wars'tan Beklenen RPG Oyunu

Star Wars Temalı Mobil Oyunlar

YORUMLAR