ESET NOD32 Antivirus 6 Çıktı!

ESET NOD32 Antivirus 6 Çıktı!

ESET, popüler güvenlik yazılımı NOD32 Antivirus'ün yeni sürümünü yayınladı. NOD32 Antivirus 6, 30 günlük ücretsiz deneme imkânı sunarken dileyen kullanıcılar Tamindir üzerinden en uygun fiyatla ürüne sahip olabilirler.

NOD32 Antivirus bu yeni sürümüyle birçok iyileştirmeyi bünyesinde taşıyarak kullanıcılara sağlıyor. Tabii ki bazı yenilikler de var. En önemli yenilikse dijital dolandırıcılık yöntemlerine yönelik korumalar (anti-phishing) öne çıkarılarak kullanıcıların kendilerini daha güvende hissetmeleri sağlanıyor.

Güvenlik yazılımları için en önemli sorunlardan biri bilgisayarın gücünü çok kullanmalarıdır. Ancak ESET bu yönde bazı çalışmalar yapmış ve bilgisayarın olabildiğince yavaşlamadan istendik işlemleri gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Bu noktada pil-saklama modu adı verilen bir davranış şekli aktif kılınıyor ve özellikle de oyun oynarken performans korunmuş oluyor.

Güvenlik konusunda kendini biraz daha hâkim hisseden kullanıcılar için de bazı özel çözümler yer alıyor. Bilhassa bilgisayarına tamamen hâkim olmak, tüm kontrolü elinde tutmak isteyen kullanıcılar NOD32 Antivirus 6’yı en detaylı noktasına kadar kontrol edebilir ve seçenekler arasında kendilerine göre uygun bulduklarını seçebilirler. Diğer kullanıcılar ise ESET’in şu ana kadar edindiği güvenlik deneyimine güvenebilirler.

BlackBerry 10 Özellikleri ve Fiyatı

YORUMLAR