Eski Windows 10 Versiyonlarınızı Hemen Güncelleyin! Yoksa Windows 10 Kullanmanız Mümkün Olmayacak

Eski Windows 10 sürümleri 29 Nisan 2015 tarihinde kullanılamayacak!

Eski Windows 10 Versiyonlarınızı Hemen Güncelleyin! Yoksa Windows 10 Kullanmanız Mümkün Olmayacak

Eğer bilgisayarınızda Windows 10 tecrübesini yaşamak için Windows 10 önizleme sürümünü bilgisayarınıza indirdiyseniz bu önizleme sürümünü güncellemenizde fayda var. Hatırlanacağı üzere Microsoft geçtiğimiz sonbahar aylarında Windows 10'u duyurmuştu ve bu duyurunun hemen ardından kullanıcılara Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü dağıtmaya başlamıştı. Kullanıcılar bu önizleme sürümü ile Windows 10 hakkında fikir sahibi olabiliyorlardı. Microsoft'un sunduğu bu önizleme sürümü bir yandan düzenli olarak güncellenmekte ve kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak geliştirilmekteydi. Güncellemeler aracılığıyla Windows 10'a birçok yeni özellik eklendi.

Microsoft yaptığı son açıklamayla Windows 10 önizleme sürümünün eski versiyonlarının 2 hafta sonra kullanıma kapanacağını duyurdu. Eğer Windows 10 Teknik Önizleme'nin 9841,9860 veya 9879 sürümlerinden birini kullanıyorsanız 29 Nisan 2015 tarihinde işletim sisteminiz açılmayacak. Bu tarihe kadar işletim sisteminizi güncellemeniz gerekiyor. Eğer Windows 10 Teknik Önizleme'nin nasıl güncelleneceği hakkında fikir sahibi değilseniz bu yazımıza ve videomuza göz atabilirsiniz:

Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü'nün Yeni Versiyonu Nasıl İndirilir?

Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü Nasıl Güncellenir?
YAZILIM

Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü Nasıl Güncellenir?

Microsoft, Windows 10 işletim sistemini geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Bu duyurunun ardından resmi Windows 10 önizleme sürümü, Windows 10 Teknik Önizleme adıyla kullanıcılara sunuldu ve bize Windows 10'u bireysel olarak deneme imkanı verildi.

Windows 10 Teknik Önizleme'yi bu bağlantıyı kullanarak sunucularımız üzerinden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz:

Yakında Google Üzerinden Kayıp Telefon Bulmamız Mümkün Olacak!

YORUMLAR