Essential Phone için Bekleyiş Sona Eriyor

Essential Phone için Bekleyiş Sona Eriyor

Android'in kurucu isimlerinden biri olan Andy Rubin, kendi telefon markasının sorunlarını bir türlü çözemiyordu. En az 30 gün içerisinde kargolanacağı söylenen telefonlar, müşterilere ulaştırılamamıştı. Ancak şirket sorunları çözdü ve müşterilerine telefonun hazır olduğunu, 7 gün içinde de telefonlarının gönderileceği e-posta aracılığıyla kendilerine bildirdi.

Essential.com'da 699 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulan Essential Phone, yakın bir tarihte Best Buy ve Amazon aracılığıyla da satşa sunulacak. Ayrıca ABD'de bir finans şirketi olan Affirm aracılığıyla, 24 ay boyunca aylık 30 dolarlık taksitle kullanıcıların bu telefonu alabileceği de duyuruldu.

Şu anda ABD içerisinde kargo ücreti almayan Essential, önümüzdeki hafta içinde telefonları resmen müşterilere kargolamaya başlayacak. Ürün kargolandıktan sonra 2 veya 3 gün içerisinde telefonun müşteriye ulaştırılacağı belirtildi. Ayrıca şirket Essential 360 Kamerayı bekleyenlerin, nakliye işlemine hazır olduğunda stok durumuyla ilgili ayrı bir e-posta alacaklarını da açıkladı. Ancak kameraların tam olarak ne zaman hazır olacağı belirsizliğini korumaya devam ediyor.

iPhone 8'e Benzeyen Essential Phone'un Seri Üretimine Başlandı

Essential Phone'un Hangi Ülkelere Geleceği Açıklandı 

YORUMLAR