Euro Truck Simulator 2 Fransa Genişleme Paketi Videosu Yayınlandı!

Euro Truck Simulator 2 Fransa Genişleme Paketi Videosu Yayınlandı!

Kamyon simülatörü türündeki oyunları seven oyuncuların gözdesi olan Euro Truck Simulator 2 için geliştirilen Vive la France! adlı yeni genişleme paketinin çıkış tarihi ve sunacağı içeriğin detayları belli oldu. Gerçekçiliği ile öne çıkan kamyon oyunu Euro Truck Simulator 2 oyunculara saatlerce süren bir eğlence yaşatırken oyunun geliştiricisi SCS Software bu başarılı simülasyon oyunu için birçok ek içerik yayınlamıştı. Vive la France! ise ETS 2 için yayınlanan ek içerikler arasında en büyük kapsama sahip olanlardan bir tanesi. Bizi Fransa'ya götürecek bu genişleme paketinde 20.000 km uzunluğunda karayolları ve otoyollar oyuna ekleniyor.

Fransa'nın ünlü yapılarının ve doğal güzelliklerinin de oyuna aktarılmasını sağlayan yeni genişleme paketinde 15 farklı şehiri ziyaret ederken sanayi merkezlerine yeni kargo türlerini taşıyabileceğiz. Vive la France!'da kırsal kesimler ve sahil kasabaları görsel bir şölen sunacak, oyundaki grafiksel rötuşlar sayesinde bitki örtüsü ve orman ekosistemi daha canlı görünüyor.

ETS 2'nin Fransa genişleme paketi 5 Aralık tarihinde çıkış yapacak. Oyunu oynayabilmek için Euro Truck Simulator 2'nin Steam versiyonuna sahip olmanız ve Vive la France genişleme paketini satın almanız gerekiyor. Genişleme paketi çıktığında bu bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz:

Euro Truck Simulator 2 - Vive la France ! sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHz çift çekirdekli işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTS 450, Intel HD 4000 ekran ya da eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- 3 GB boş depolama alanı

Euro Truck Simulator 2 - Vive la France ! için yayınlanan duyuru videosunu ise buradan izleyebilirsiniz:

American Truck Simulator Sanal Türk Kamyoncularının Göz Bebeği Oldu!

YORUMLAR