EVE Online Artık Ücretsiz Oynanabiliyor

EVE Online Artık Ücretsiz Oynanabiliyor

MMORPG türündeki rol yapma oyunları arasında en köklü yapımlardan biri olan EVE Online yeni bir döneme giriyor. Artık bu klasikleşmiş MMORPG oyununu ücretsiz olarak oynayabileceğiz. Hatırlanacağı üzere EVE Online, günümüzden tam 13 yıl önce çıkış yapmıştı. 2003 yılında oyuncuların beğenisine açılan EVE Online, bu kadar uzun bir süredir oynanabiliyor olmasıyla bile başarılı olduğunu kanıtlıyor. EVE Online ile rakip olabilecek tek oyun ise World of Warcraft. Blizzard'ın MMORPG'si 2004 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

EVE Online için yayınlanan son genişleme paketi Ascension ile birlikte yeni bir sisteme geçiş yapıldı. Bu sistemde oyunculara oyunu ücretsiz oynama imkanı veriliyor. Fakat bu durum oyundaki bütün içeriğe ücretsiz erişilebileceği anlamına gelmiyor. EVE Online'ı ücretsiz oynayacak oyuncuların karşısına belli kısıtlamalar çıkmakta. Oyundaki bütün yetenekleri ve uzay gemilerini açmak için 10 dolarlık bir ödeme yaparak Omega Clone statüsüne geçiş yapmanız gerekiyor.

Ücretsiz oynanış sistemine geçiş, geçmişte birkaç oyunu tozlu raflara gömülmekten kurtarmıştı. EVE Online için de aynı durum söz konusu olabilir.

Oyunu indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

World of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır

YORUMLAR